0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
World
Friendly Club Matches
SK Rapid Wien
۰
۰
AC Milan
inprogress
۱۹:۰۰
Glasgow Rangers FC
۰
۲
Manchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Burgos CF
-
-
Athletic Bilbao
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Queens Park Rangers FC
۰
۲
Tottenham Hotspur
Finished
۱۷:۳۰
Alaves
۱
۱
Real Sociedad
inprogress
۱۹:۳۰
Racing Genk
۰
۰
OSC Lille
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
SK Sturm Graz
۲
۱
AS Monaco
inprogress
۱۹:۳۰
AZ Alkmaar
۳
۰
KV Kortrijk
Finished
۱۵:۳۰
Elche
-
-
Al-Ittihad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Girona FC
۳
۳
Montpellier HSC
Finished
۱۲:۳۰
SV Werder Bremen
۰
۳
Lecce
Finished
۱۶:۳۰
VfB Stuttgart
۳
۰
Fortuna Sittard
Finished
۱۵:۳۰
SSD Monza 1912
۰
۱
Palermo
Finished
۱۸:۰۰
Royal Antwerp FC
۰
۰
AC Parma
inprogress
۲۰:۰۰
Las Palmas
۱
۲
Calcio Como
Finished
۱۲:۰۰
Standard Liege
۱
۱
Norwich City FC
Finished
۱۶:۳۰
Gillingham
۲
۰
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
Oud-Heverlee Leuven
۰
۱
RC Lens
Finished
۱۶:۳۰
Vitoria Guimaraes
-
-
Rayo Vallecano
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
1.FC Magdeburg
۱
۱
VfL Bochum
Finished
۱۵:۳۰
Olympiakos Piraeus FC
۲
۰
KV Mechelen
Finished
۱۶:۳۰
Empoli
۰
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۸:۳۰
Stade Rennes FC
۱
۱
Stade Laval
inprogress
۱۹:۰۰
Valencia CF
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۲
Caykur Rizespor
inprogress
۱۸:۳۰
Futebol Clube Vizela
-
-
Celta de Vigo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Lorient
۱
۱
Dinamo Brest
inprogress
۱۸:۳۰
Viktoria Koln 1904
۳
۳
1. FC Koln
Finished
۱۵:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۱
West Ham United
Finished
۱۷:۳۰
Budafoki MTE-Ujbuda
۳
۰
NK Gorica
Finished
۱۲:۰۰
AFC Wimbledon
۲
۵
Brentford
Finished
۱۵:۳۰
Levante B
-
-
Qatar SC Doha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SV Darmstadt 98
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۴:۳۰
Fortuna Koln
۰
۰
BSG Chemie Leipzig
Finished
۱۵:۳۰
Accrington Stanley
۰
۳
Barnsley FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Spartak Trnava
۰
۳
Aston Villa
Finished
۱۷:۳۰
Asteras Tripolis
۱
۰
Levadiakos
inprogress
۱۹:۰۰
Boulogne
۱
۱
Dunkerque
inprogress
۱۹:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Sheffield United FC
Finished
۱۷:۳۰
Grazer AK 1902
۱
۴
Besiktas JK
inprogress
۱۹:۳۰
Hallein
۱
۲
SV Wals-Grünau
Finished
۱۲:۰۰
Shrewsbury Town
۰
۲
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
Zulte-Waregem
۲
۰
KAA Gent
Finished
۱۵:۳۰
SV Austria Salzburg
۱
۵
Real Betis
Finished
۱۵:۳۰
ACS Muscelul Câmpulung
۳
۳
Olimpic Zarnesti
Finished
۱۱:۳۰
Gornik Polkowice
۱
۴
MKP Carina Gubin
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۲
۱
CS Unirea Ungheni 2018
Finished
۱۳:۰۰
FC Shakhtar Donetsk
۰
۱
Ipswich Town FC
Finished
۱۵:۳۰
Warrington Town
۰
۲
Altrincham
Finished
۱۷:۳۰
BFC Dynamo Berlin
۱
۰
Sampdoria
inprogress
۱۸:۳۰
Wolfsberger Athletik Club
۱
۲
Udinese Calcio
inprogress
۱۸:۳۰
Sassuolo
۲
۰
SPAL 1907 Ferrara
Finished
۱۸:۳۰
FK Arsenal Tivat
۱
۰
FK Otrant-Olympic
inprogress
۲۰:۰۰
Budaorsi SC
۴
۳
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
Wingate & Finchley FC
۲
۲
Aldershot Town FC
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۲
۱
Grimsby Town
Finished
۱۷:۳۰
Martigues
۰
۰
Aubagne
inprogress
۲۰:۳۰
Chemnitzer FC
۱
۰
1.FC Dynamo Dresden
Finished
۱۶:۰۰
Cambuur Leeuwarden
۲
۰
SV Meppen
inprogress
۱۸:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۰
Wisloka Debica
Finished
۱۲:۰۰
Fremad Amager
۲
۱
Ringsted IF
Finished
۱۲:۳۰
Marino de Luanco
-
-
Real Sporting de Gijon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
TUS Dassendorf
۱
۱
FC St. Pauli II
Finished
۱۵:۳۰
NAC Breda
۱
۱
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
Stratford Town
۱
۲
Leamington FC
Finished
۱۷:۳۰
Le Mans FC
۱
۰
Angers SCO
inprogress
۱۸:۳۰
FC Bavois
۲
۲
FC Sion II
inprogress
۱۸:۳۰
Darlington
۰
۱
Doncaster Rovers
Finished
۱۵:۰۰
De Graafschap
۱
۲
Al-Nasr
Finished
۱۵:۳۰
Cremonese
۳
۰
Giana Erminio
inprogress
۱۹:۳۰
Legia Warsaw II
۰
۳
KS Polonia Sroda Wlkp
Finished
۱۳:۳۰
Hemel Hempstead Town FC
۱
۳
Barnet
Finished
۱۵:۳۰
Diosgyor VTK
۱
۰
MFK Zemplin Michalovce
inprogress
۱۹:۳۰
Zacapa Tellioz
۲
۱
Club Xelaju
Finished
۰۵:۳۰
UD Oliveirense
۲
۲
Academica de Coimbra
Finished
۱۳:۰۰
Goztepe AS Izmir
۳
۱
Luton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Clermont
۱
۰
AS St. Etienne
inprogress
۱۹:۳۰
Erdi VSE
۰
۰
Komarom VSE
Finished
۱۱:۳۰
FC Dukla Banska Bystrica
۰
۳
Tatran Liptovsky Mikulas
Finished
۱۲:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۴
۰
Sheffield Wednesday FC
Finished
۱۷:۳۰
Tamworth FC
۲
۳
Walsall FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Fylde
۰
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
TuS Blau-Weiss Lohne
۲
۴
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۵:۳۰
Cheltenham Town
۱
۵
Plymouth Argyle FC
Finished
۱۷:۳۰
Spalding Utd
۱
۱
Rotherham United FC
Finished
۱۷:۳۰
Worgl SV
۰
۰
SC Kitzbuhel
inprogress
۲۰:۰۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
SD Huesca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Sanjoanense
۱
۱
SC Salgueiros
Finished
۱۳:۰۰
Felgueiras 1932
۱
۰
Chaves
Finished
۱۳:۰۰
SC Wiedenbruck
۴
۲
SV Lippstadt 08
Finished
۱۵:۳۰
Barry Town FC
۲
۱
Newport County FC
Finished
۱۷:۰۰
Oldham Athletic
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
VfB 03 Hilden
۵
۳
SV Schermbeck
inprogress
۱۸:۳۰
RW Walldorf
۲
۲
VfR Wormatia Worms
inprogress
۱۸:۳۰
FC Nurnberg
۲
۱
Blackburn Rovers
inprogress
۱۹:۳۰
Zawisza Bydgoszcz
۴
۱
Wisla Plock II
Finished
۱۳:۰۰
Wuppertaler SV Borussia
۰
۱
TSV Steinbach
Finished
۱۵:۳۰
SC Rot-Weiss Oberhausen
۳
۳
Giessen Teutonia
Finished
۱۶:۳۰
Harland and Wolff Welders
۱
۲
Portadown FC
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۲
۲
Salford City
Finished
۱۷:۳۰
Genoa
۲
۱
SSC Venezia
inprogress
۱۸:۳۰
Lancy
-
-
FC Grand-Saconnex
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CD Trofense
-
-
AVS Futebol SAD
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
SpVg Frechen 20
۰
۲
SF Siegen 1899
Finished
۱۲:۳۰
Eibar
۱
۱
Real Union Club de Irun
Finished
۱۳:۰۰
Solihull Moors
۰
۳
Oxford United
Finished
۱۵:۳۰
FSV Frankfurt
۳
۱
1. FC Koln II
Finished
۱۵:۳۰
Boston United FC
۴
۲
Kettering Town FC
Finished
۱۷:۳۰
FK Pardubice B
۰
۱
Bohemians 1905 B
Finished
۱۱:۴۵
Middelfart
۲
۱
VSK Arhus
Finished
۱۲:۳۰
Stomil Olsztyn
۰
۰
Jagiellonia Bialystok II
Finished
۱۵:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۲
Portsmouth
Finished
۱۵:۳۰
FC Erzgebirge Aue
۱
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
SV Eintracht Trier
۳
۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
Spelle-Venhaus
۱
۰
FC Eintracht Rheine
Finished
۱۵:۳۰
South Shields
۰
۵
Hartlepool United
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۱
۰
Port Vale
Finished
۱۷:۳۰
FK Pelister
۰
۱
KF Rinija Gostivari
inprogress
۱۹:۱۵
MFK Skalica
۱
۰
FC Vion Zlate Moravce
inprogress
۱۹:۳۰
Stal Brzeg
۱
۲
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
FC Gutersloh 2000
۲
۲
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۵:۳۰
Türk Gucu Friedberg
-
-
FC Turabdin-Babylon Pohlheim
Abandoned
۱۵:۳۰
Willem II Tilburg
۳
۰
Lommel United
Finished
۱۶:۰۰
Ballymena United FC
۱
۱
Bangor
Finished
۱۶:۳۰
Workington AFC
۱
۱
Morecambe FC
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town
۱
۳
Chippenham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
SV Donau
-
-
SV Ried
Cancelled
۱۸:۳۰
Les Herbiers
۲
۲
Chamois Niortais FC
inprogress
۱۸:۳۰
KF Ramiz Sadiku
۰
۱
KF Istogu
inprogress
۱۹:۰۰
Marino
-
-
Tenerife B
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Blekitni Stargard
۲
۳
Pogon Szczecin II
Finished
۱۲:۳۰
Garbarnia
۱
۵
Sandecja Nowy Sacz
Finished
۱۲:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۱
۰
VSG Altglienicke
Cancelled
۱۵:۳۰
Rijnvogels
۰
۳
VV Noordwijk
Finished
۱۶:۰۰
FC Volendam
۱
۱
SK Deinze
Finished
۱۷:۰۰
FC Verbroedering Dender EH
۰
۳
RAAL La Louviere
Finished
۱۷:۳۰
Alvechurch
۱
۱
Halifax Town
Finished
۱۷:۳۰
Bootle
۲
۲
Southport FC
Finished
۱۷:۳۰
Uniao Lamas
۰
۳
Lusitania Lourosa
inprogress
۱۹:۳۰
NK Rudes Zagreb
۱
۰
NK Brinje Grosuplje
inprogress
۲۰:۰۰
CD Don Alvaro
-
-
Merida
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
SC Vahr Blockdiek
۲
۲
FC Huchting
Finished
۱۶:۳۰
Lewes FC
۰
۱
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
Carshalton Athletic FC
۳
۰
Bracknell Town F.C.
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۱
Braintree Town FC
Finished
۱۷:۳۰
RSC Anderlecht
۲
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۱۵:۰۰
FC Wegberg-Beeck
۰
۲
Borussia Monchengladbach
Finished
۱۷:۰۰
Needham Market
۲
۰
Maldon & Tiptree
Finished
۱۷:۳۰
Lisburn Distillery
۰
۸
Carrick Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town FC
۱
۲
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Liefering
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
Quorn
۲
۱
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
UN 97 Kaerjeng
۱
۰
Mondercange
Finished
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۳
۲
Millwall U21
Finished
۱۷:۳۰
Whitehawk
۴
۱
Ashford Town (Middx) LFC
Finished
۱۷:۳۰
TSV Hartberg
۰
۲
FC Rukh Lviv
Finished
۱۷:۳۰
Bzenec
۰
۱
TJ Start Brno
Finished
۱۱:۳۰
FC Slovan Rosice
۴
۱
Zdar nad Sazavou
Finished
۱۱:۳۰
MFK Dolny Kubin
۰
۵
FC Hlucin
Finished
۱۱:۳۰
Frydek Mistek
۰
۱
MFK Havirov
Finished
۱۱:۴۵
FK Usti nad Labem
۳
۰
TJ Jiskra Domazlice
Finished
۱۲:۰۰
TJ Tatran Bohunice
۱
۳
Zbrojovka Brno B
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۲
۲
Dukla Prague B
Finished
۱۲:۰۰
FK Admira Praha
۰
۱
Velke Hamry
Finished
۱۲:۰۰
Mladost Novi Sad
۲
۱
FK Smederevo
Finished
۱۲:۳۰
FC Malacky
۲
۳
FK Hodonín
Finished
۱۲:۳۰
Matador Puchov
۲
۰
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Ishoj
۴
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
SV Darmstadt 98
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
Finished
۱۴:۳۰
Feyenoord Rotterdam
۱
۰
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۴:۳۰
MSK Zilina B
۱
۰
MFK Karvina B
Finished
۱۴:۳۰
Kickers Offenbach
۱
۰
TSV Fortuna Dusseldorf
Finished
۱۵:۳۰
SV Sparta Lichtenberg
۳
۰
Altglienicke II
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۳
۱
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۶:۰۰
Gaborone United
۰
۱
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
FC Buderich 02
۳
۱
SV Sodingen
Finished
۱۶:۳۰
LASK Linz
۲
۰
SKN St. Polten
Finished
۱۶:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf
۰
۱
FC Kaiserslautern
Finished
۱۶:۴۵
Ballyclare
۱
۱
Linfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Hertha BSC Berlin
۱
۰
NEC Nijmegen
Finished
۱۷:۳۰
Alfreton Town FC
۰
۰
Ilkeston FC
Finished
۱۷:۳۰
Hapoel Tel-Aviv
۱
۰
Lech Poznan II
Finished
۱۷:۳۰
Spennymoor Town
۰
۲
Doncaster Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone Utd
۱
۰
Woking FC
Finished
۱۷:۳۰
MFK Stara Lubovna
۴
۰
Slavia TU Kosice
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Soroksar SC
۱
۰
FK Samorin
Finished
۱۸:۳۰
SV Donau
۳
۴
Ried II
inprogress
۱۸:۳۰
Kryvbas Krivyi
۰
۰
Al Bataeh
inprogress
۱۹:۰۰
Borac Cacak
۰
۰
FK Indjija
inprogress
۱۹:۳۰
Zalaegerszegi TE
۰
۱
NK Sibenik
inprogress
۱۹:۳۰
Japan
J League
Gamba Osaka
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۳:۳۰
Urawa Red Diamonds
۳
۴
Consadole Sapporo
Finished
۱۳:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۳
۳
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۳:۳۰
Jubilo Iwata
۱
۲
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۲
۳
Kawasaki Frontale
Finished
۱۳:۳۰
Kashima Antlers
۲
۱
FC Tokyo
Finished
۱۲:۳۰
Machida Zelvia
۱
۲
Yokohama F Marinos
Finished
۱۲:۳۰
Cerezo Osaka
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie B
Avai
۰
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۱:۳۰
Coritiba FBC
۰
۱
Mirassol FC
Finished
۰۴:۰۰
America Mineiro MG
-
-
Amazonas FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Ituano SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Defensor Sporting
۰
۱
Club Atletico River Plate
Finished
۰۱:۳۰
Racing Club de Montevideo
۰
۱
Montevideo Wanderers
inprogress
۱۹:۰۰
Cerro Largo FC
۰
۱
Rampla Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Club Nacional de Montevideo
-
-
Miramar Misiones
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Colombia
Primera A
CD Jaguares de Cordoba
۰
۰
Patriotas Tunja
Finished
۰۱:۳۰
Fortaleza FC
۱
۱
Deportes Tolima
Finished
۰۴:۰۰
Brazil
Serie A
Flamengo RJ
-
-
Criciuma EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Belgium
Super Cup
Club Brugge KV
-
-
Union St.-Gilloise
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Jeonbuk Hyundai Motors FC
۲
۰
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۴
۰
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
Argentina
Liga Profesional
Belgrano de Cordoba
۲
۱
Deportivo Riestra
Finished
۰۱:۳۰
Rosario Central
۴
۲
Sarmiento
Finished
۰۳:۳۰
Racing Club
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
San Lorenzo
-
-
Atletico Huracan
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Russia
Premier League
PFK Kryliya Sovetov Samara
۰
۴
FK Zenit St. Petersburg
Finished
۱۸:۰۰
FC Rostov
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Dinamo Moscow
-
-
FK Fakel Voronezh
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۲
Akron Tolyatti
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Eliteserien
Molde FK
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Sarpsborg 08
۰
۰
SK Brann Bergen
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Primera Nacional
CA Chaco For Ever
۰
۱
Temperley
Finished
۰۲:۴۰
Atletico de Rafaela
۱
۵
Nueva Chicago
Finished
۰۰:۴۰
Club Atletico Guemes
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Arsenal de Sarandi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Brown de Adrogue
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almirante Brown de Lules
-
-
Club Atletico Aldosivi
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Almagro
-
-
CA Estudiantes Caseros
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Club Atletico Alvarado
-
-
Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
United States
USL League Two
Long Island Rough Riders
۱
۳
Vermont Green
Finished
۰۰:۰۰
Ocean City Nor'easters
۰
۱
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۳:۰۰
Ventura County Fusion
۱
۱
Albion Colorado
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۲
Project 51O
Finished
۰۶:۰۰
FC Tucson
۳
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۵:۰۰
Almaden FC
۰
۱
United Pdx
Finished
۰۰:۳۰
Lionsbridge FC
۲
۱
Western Mass Pioneers
Finished
۰۳:۰۰
Asheville City SC
۴
۰
Nona FC
Finished
۰۳:۰۰
Paraguay
Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۰
۰
Guairena FC
Finished
۰۳:۰۰
Resistencia SC
۰
۴
12 de Junio de Villa Hayes
Finished
۱۷:۳۰
Atletico Colegiales
۱
۱
Club General Martin Ledesma
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division
Huachipato
۱
۱
Cobreloa Calama
Finished
۰۲:۳۰
Coquimbo Unido
۰
۰
Nublense
inprogress
۲۰:۰۰
O'Higgins
-
-
Copiapo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Paraguay
Primera Division
Nacional Asuncion
۰
۰
Sportivo Trinidense
Finished
۰۲:۰۰
Tacuary
-
-
Libertad Asuncion
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Kingsway Olympic
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Inglewood United
۲
۲
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۲
۱
Floreat Athena
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۱
۱
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth
۴
۴
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
United States
USL Championship
Louisville City FC
۲
۱
Colorado Springs Switchbacks FC
Finished
۰۳:۳۰
Phoenix Rising
۲
۰
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
North Carolina
۱
۱
Detroit City FC
Finished
۰۳:۰۰
Charleston Battery
۲
۰
Miami FC
Finished
۰۳:۰۰
Chile
Primera B
Deportes Limache
۰
۱
Deportes Temuco
Finished
۰۲:۳۰
Magallanes
۰
۰
La Serena
inprogress
۲۰:۰۰
San Marcos de Arica
-
-
C.D. Universidad de Concepcion
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Switzerland
Super League
FC Lugano
۰
۱
Grasshopper Club Zurich
inprogress
۱۹:۳۰
Yverdon-Sports
۰
۰
FC Zurich
inprogress
۱۹:۳۰
FC Winterthur
-
-
FC St. Gallen
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Mexico
LIGA MX
San Luis
۱
۱
Club Tijuana Xoloitzcuintles
Finished
۰۴:۳۰
Puebla
۱
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۶:۳۵
Japan
J3 League
FC Osaka
۰
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۲
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Azul Claro Numazu
۲
۱
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
Zweigen Kanazawa
۱
۰
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۱۲:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۰
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Fukushima United FC
۳
۰
Tegevajaro Miyazaki
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۱
۱
Yokohama S.C.C
Finished
۱۳:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Kalmar FF
۲
۱
Djurgardens IF
Finished
۱۶:۳۰
IFK Varnamo
۲
۲
BK Hacken
Finished
۱۶:۳۰
IF Brommapojkarna
۰
۱
Hammarby IF
inprogress
۱۹:۰۰
Egypt
Premier League
Talaea El Gaish
۰
۰
Pharco
Finished
۱۸:۰۰
National Bank
-
-
Al Ittihad Al Sakandary
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Ceramica Cleopatra FC
-
-
Baladiyet El Mahallah
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Panama
LPF
Tauro F.C.
۰
۰
Costa Del Este
Finished
۰۵:۰۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Royal Pari
۲
۱
Blooming
Finished
۰۳:۳۰
Real Tomayapo
-
-
Nacional Potosi
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
New Zealand
Northern Premier League
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Melville United
Finished
۰۶:۳۰
Manurewa AFC
۱
۴
Birkenhead United
Finished
۰۶:۳۰
Bay Olympic
۳
۳
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۶:۳۰
Western Springs AFC
۱
۱
Auckland City
Finished
۰۹:۰۰
West Coast Rangers
۰
۱
Auckland United FC
Finished
۰۹:۳۰
East Coast Bays
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
China
Super League
Wuhan Three Towns
۱
۱
Chengdu Rongcheng FC
Finished
۱۵:۰۵
Republic of Korea
K-League 2
Suwon Samsung Bluewings
۰
۰
Cheongju City FC
Finished
۱۴:۰۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
Jeonnam Dragons
۲
۳
Busan I. Park
Finished
۱۳:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Fulham United FC
۰
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۲
۱
West Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۳
۲
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۳
۲
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۷
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۰
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
China
Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Liaoning Tieren FC
۱
۱
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Yanbian Longding
۱
۲
Nanjing Fengfan
Finished
۱۴:۳۰
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
۰
۲
Dalian Young Boy FC
Finished
۱۵:۰۰
Guangzhou FC
۳
۰
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL Victoria
Avondale FC
۲
۱
Dandenong Thunder SC
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۲
۳
Heidelberg United
Finished
۰۸:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۲
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۰:۳۰
Hume City
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۱۲:۳۰
Panama
Liga Prom
Udelas FC
۰
۳
CA Independiente de La Chorrera Reserves
Finished
۰۴:۳۰
Union Cocle
۳
۱
San Francisco FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Plaza Amador Reserves
۱
۱
Tauro FC Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
Liga MX Femenil
Leon (W)
۱
۰
FC Juarez (W)
Finished
۰۲:۳۰
Santos Laguna (W)
۰
۰
Atletico San Luis (W)
Finished
۰۴:۳۰
Toluca (W)
۱
۲
Unam Pumas (W)
Finished
۰۲:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro A2 Women
Bahia (W)
۲
۰
Sport Recife PE (W)
Finished
۰۳:۳۰
United States
MLS Next Pro League
New York City FC II
۲
۱
Philadelphia Union II
Finished
۰۴:۰۰
Poland
Ekstraklasa
KP Legia Warszawa
-
-
Zaglebie Lubin SSA
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
GKS Dospel Katowice
۱
۲
Radomiak Radom
Finished
۱۶:۱۵
Pogon Szczecin
۲
۰
SSA Korona Kolporter Kielce
inprogress
۱۹:۰۰
Norway
1. Division
IK Start Kristiansand
۱
۲
Valerenga IF Oslo
Finished
۱۷:۳۰
Moss
۱
۰
Kongsvinger IL
Finished
۱۷:۳۰
Raufoss Fotball
۰
۰
Stabaek
Finished
۱۷:۳۰
Egersund IK
۰
۲
Bryne FK
Finished
۱۷:۳۰
Ranheim Trondheim
۳
۰
Sogndal IL
Finished
۱۷:۳۰
FC Lyn Oslo
۳
۱
Asane IL Ulset
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Veikkausliiga
HJK Helsinki
۲
۰
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
AC Oulu
۲
۰
EIF Ekenas
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Central Coast United
۱
۰
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
UNSW FC
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۳
Hawkesbury City SC
Finished
۱۱:۰۰
Inner West Hawks
۳
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
Blacktown Spartans
۲
۰
Northern Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Fraser Park
۰
۰
South Coast Flame FC
Finished
۱۲:۳۰
Inter Lions FC
۳
۰
Bulls FC Academy
Finished
۱۲:۳۰
Bankstown United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
SD Raiders FC
۱
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Europe
UEFA U19 Championship Women
England U19 (W)
۱
۰
France U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Serbia U19 (W)
۲
۱
Lithuania U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Romania
Liga I
Universitatea Craiova
۱
۱
FC UTA Arad
inprogress
۱۹:۳۰
Rapid Bucuresti
-
-
CFR 1907 Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Costa Rica
Primera Division
Puntarenas FC
۰
۰
AD Municipal Liberia
Finished
۰۵:۳۰
AD Guanacasteca
۰
۳
AD San Carlos
Cancelled
۰۴:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Gimhae City
۱
۱
Daejeon Korail
Finished
۱۱:۳۰
Yeoju Citizen FC
۱
۰
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
Yangpyeong FC
۱
۲
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۱۲:۳۰
Mokpo City
۳
۳
Siheung Citizen
Finished
۱۳:۳۰
Czech Republic
FNL
Vyskov
۰
۰
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۸:۰۰
MKF Chrudim
۳
۰
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۱:۴۵
FC Silon Taborsko
۲
۱
Slavia Prague B
inprogress
۱۸:۳۰
North and Central America
CONCACAF Championship U20, Group A
Costa Rica U20
۱
۱
Cuba U20
Finished
۰۲:۳۶
USA U20
۹
۰
Jamaica U20
Finished
۰۵:۳۶
New Zealand
Central Premier League
Stop Out Sports Club
۳
۲
Waterside Karori
Finished
۰۶:۰۰
Miramar Rangers
۸
۱
North Wellington AFC
Finished
۰۶:۰۰
Island Bay United
۱
۵
Napier City Rovers
Finished
۰۵:۱۵
Australia
NPL South Australia
Campbelltown City
۴
۲
White City Beograd
Finished
۰۹:۰۰
Para Hills Knights
۱
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۰۹:۰۰
Croydon Kings
۵
۳
South Adelaide
Finished
۰۸:۳۰
North Eastern Metro Stars
۱
۰
Adelaide Olympic
Finished
۱۱:۰۰
Modbury Jets
۳
۰
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Iceland
Besta deild karla
KA Akureyri
۰
۰
Vikingur Reykjavik
inprogress
۱۹:۴۵
HK Kopavogur
۱
۱
IF Vestri
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Pine Hills
۱
۳
Ipswich Knights
Finished
۰۹:۳۰
Samford Rangers FC
۲
۱
Holland Park Hawks
Finished
۱۰:۳۰
North Star
۲
۳
Souths United
Finished
۱۲:۰۰
Bayside United
۱
۲
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Blue Eagles Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۰
۲
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Cumberland United Reserves
۳
۱
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Fulham United Reserves
۱
۴
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
-
-
West Adelaide Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
Adelaide Victory Reserves
۰
۴
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Czech Republic
1. Liga
AC Dukla Praha
-
-
FC Viktoria Plzen
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۲
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۶:۰۰
Bohemians 1905
۲
۰
FC Banik Ostrava
inprogress
۱۸:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۰
۲
SK Sigma Olomouc
inprogress
۱۸:۳۰
Uruguay
Segunda Division
Cerrito CS
-
-
Plaza Colonia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Juventud Piedras
۲
۰
Tacuarembo
Finished
۱۶:۳۰
Australia
NPL Queensland
Brisbane City
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Gold Coast United
۱
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۰:۳۰
Brisbane Roar Youth
۱
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
Moreton City Excelsior FC
۶
۳
Brisbane Wynnum Wolves FC
Finished
۱۲:۴۵
Japan
Japan Football League
Honda F.C.
۰
۰
Maruyasu Industries SC
Finished
۱۲:۳۰
Minebea Mitsumi
۱
۰
Tokyo Musashino United FC
Finished
۰۹:۳۰
Briobecca Urayasu SC
۲
۱
Okinawa SV
Finished
۱۰:۳۰
Verspah Oita
۲
۱
Sony Sendai
Finished
۱۲:۳۰
Criacao Shinjuku
۱
۰
Veertien Mie
Interrupted
۱۳:۰۰
Australia
NPL Victoria Women
Heidelberg United (W)
۲
۱
Box Hill United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۱
۱
Bentleigh Greens SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles (W)
۱
۰
South Melbourne (W)
Finished
۱۰:۳۰
Essendon Royals (W)
۱
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۲
۲
Brindabella Blues FC
Finished
۰۸:۳۰
Queanbeyan City FC
۶
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۱
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۶:۳۰
Finland
Kansallinen Liiga Women
HJK Helsinki (W)
۳
۰
KuPs Palloseura (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
JyPK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۱
Jyvaskylan Pallokerho (W)
Finished
۱۴:۳۰
Aland United (W)
۰
۱
HPS (W)
Finished
۱۷:۳۰
Estonia
Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۰
۰
JK Trans Narva
inprogress
۱۹:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
FBC Melgar Arequipa
-
-
Universidad Cesar Vallejo
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Los Chankas CYC
-
-
Comerciantes Unidos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
South Melbourne U23
۱
۳
Dandenong City U23
Finished
۰۷:۳۰
Hume City U23
۳
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۹:۴۵
Avondale U23
۱
۰
Dandenong Thunder U23
Finished
۰۵:۳۰
Moreland City U23
۱
۲
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Port Melbourne U23
۱
۳
Green Gully U23
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
Bonnyrigg White Eagles U20
۱
۴
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
SD Raiders U20
۰
۱
Dunbar Rovers U20
Finished
۱۰:۳۰
Blacktown Spartans U20
۱
۴
Northern Tigers U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۳
۲
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۸:۳۰
Hills United FC U20
۱
۵
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۵
۲
Rydalmere Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۳
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۴
Sydney FC U20
Finished
۱۲:۰۰
South Africa
Second League Women
RV United (W)
۱
۲
Badgers FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Australia
NPL New South Wales
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
Sydney FC NPL
Finished
۱۰:۰۰
St George City FA
۵
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۴
۱
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Joondalup United
۶
۰
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۰
۳
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۱
۲
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۱
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۱
۲
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Modbury Jets Reserves
۱
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Croydon Kings Reserves
۱
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Metro Stars Reserves
۰
۲
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Campbelltown Reserves
۲
۱
White City Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۰
۰
Adelaide Raiders Reserves
Cancelled
۰۶:۴۵
Myanmar
National League
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Cancelled
۱۳:۰۰
Thitsar Arman FC
۱
۲
Yadanarbon
Finished
۱۲:۳۰
Rakhine United
۱
۴
Mahar United
Finished
۱۳:۰۰
Wales
League Cup
Cwmbran Celtic
۲
۳
Trethomas Bluebirds
Finished
۱۵:۰۰
Prestatyn Town
۱
۵
Buckley Town
Finished
۱۷:۰۰
Caerau Ely
۲
۱
Trefelin
Finished
۱۷:۰۰
Carmarthen Town
۲
۱
Cambrian & Clydach
Finished
۱۷:۰۰
Caersws
۰
۱
Holywell
Finished
۱۷:۰۰
Penrhiwceiber Rangers
۱
۴
Goytre United
Finished
۱۷:۰۰
Llantwit Major
۲
۰
Newport City FC
Finished
۱۷:۰۰
Penrhyncoch
۰
۳
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۰۰
Llandudno FC
۱
۰
Newport County FC
inprogress
۱۹:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Brisbane City (W)
۱
۰
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۱۵
Lions FC (W)
۱
۲
Peninsula Power (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۳
۴
Souths United NPL (W)
Finished
۱۲:۳۰
Virginia United SC (W)
۲
۰
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۱:۴۵
SWQ Thunder (W)
۰
۳
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۳۰
Poland
2. Division
LKS Lodz II
۳
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
Wieczysta Krakow
۰
۱
Resovia Rzeszow
Finished
۱۶:۱۵
Pogon Grodzisk Mazowiecki
۲
۰
Polonia Bytom
Finished
۱۳:۳۰
Scotland
League Cup
Kelty Hearts
۱
۰
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Ross County
۲
۱
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
FC Livingston
۱
۰
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۴
۲
Elgin City
Finished
۱۷:۳۰
FC Edinburgh
۰
۶
Partick Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Forfar Athletic
۲
۱
Cove Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Arbroath
۰
۳
Annan Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۳
۴
Airdrieonians FC
Finished
۱۷:۳۰
Clyde FC
۱
۳
Motherwell
Finished
۱۷:۳۰
St. Johnstone
۲
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Brechin City
۱
۳
Alloa Athletic
Finished
۱۷:۳۰
East Kilbride
۰
۴
Aberdeen FC
Finished
۱۷:۳۰
Buckie Thistle
۱
۵
Falkirk FC
Finished
۱۷:۳۰
Dundee United FC
۱
۰
Ayr United
inprogress
۱۹:۴۵
Inverness Caledonian Thistle
۳
۰
Bonnyrigg Rose
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۰
۳
Hamilton Academical FC
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie D
Nova Iguacu FC
-
-
Democrata Sete Lagoas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Anapolis FC
-
-
Brasiliense FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Santo Andre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Manaus FC
-
-
Trem DC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Serra FC ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Agua Santa SP
-
-
CA Patrocinense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Porto Velho EC
-
-
Humaita
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
China
League 2
Guangxi Lanhang
۱
۱
Hunan Xiangtao
Finished
۱۵:۰۰
Shenzhen Juniors FC
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۱:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۰
۱
Guangdong GZ-Power
Finished
۱۱:۳۰
Shanghai Harbor Reserves
۲
۰
Guangxi Hengchen
Finished
۱۱:۳۰
Quanzhou Yassin
۱
۰
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۳:۰۰
Australia
Queensland Premier League 3
North Pine
۱
۰
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Virginia United
۵
۰
Western Spirit
Finished
۰۹:۳۰
University of Queensland
۴
۰
North Brisbane
Finished
۱۲:۴۵
Palm Beach Sharks
۰
۲
Burleigh Heads
Finished
۱۱:۳۰
Newmarket
۴
۲
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland U23
Moreton City Excelsior U23
۳
۲
WDSC Wolves U23
Finished
۱۰:۴۵
Gold Coast United U23
۱
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۸:۱۵
Brisbane City U23
۳
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۱۳:۴۵
Australia
Northern NSW Premier League Women
Maitland (W)
۲
۲
Newcastle Olympic (W)
Finished
۰۹:۳۰
Asia
AFF U19 Championship
Philippines U19
۲
۰
East Timor U19
Finished
۱۱:۳۰
Cambodia U19
۰
۲
Indonesia U19
Finished
۱۶:۰۰
Malaysia
Liga A1
Imigresen FC
۱
۰
Malaysia University
Finished
۱۲:۱۵
Armed Forces F.C.
۱
۱
Yayasan Pahang Maintenance FC
Finished
۱۲:۱۵
UiTM United
۰
۳
Melaka United
Finished
۱۶:۱۵
Australia
Queensland Premier League
Broadbeach United
۲
۱
Eastern Suburbs
Finished
۱۲:۴۵
Logan Lightning
۳
۲
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۰۰
Iceland
1. Deild
Thor Akureyri
۰
۰
Throttur Reykjavik
inprogress
۱۹:۳۰
IBV Vestmannaeyjar
۱
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۶:۳۰
Serbia
Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
-
-
Jedinstvo Ub
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FK Cukaricki Stankom
-
-
FK Radnicki Nis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Mladost Lucani
-
-
OFK Belgrade
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Iceland
5. Deild
Ulfarnir
۱
۰
UMF Samherjar
inprogress
۱۹:۳۰
IB Uppsveitir
۱
۴
Midas
Finished
۱۷:۳۰
Chile
Segunda Division
Lautaro de Buin
۰
۰
Provincial Ovalle
inprogress
۱۹:۳۰
Latvia
1. Liga
JDFS Alberts
۳
۲
Valmiera FC II
Finished
۱۷:۳۰
SK Super Nova
۷
۰
Marupe
Finished
۱۳:۳۰
Riga FC II
۵
۱
FK Smiltene
Finished
۱۵:۳۰
Skanstes SK
۲
۰
AFA Olaine
inprogress
۱۹:۳۰
Poland
1. Division
Termalica BB Nieciecza
۳
۰
Warta Poznan
Finished
۱۶:۰۰
Pogon Siedlce
۰
۲
Chrobry Glogow
inprogress
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Gornik Leczna
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۵
Republic of Korea
K-4 League
Chungju Citizen
۰
۲
Jeonbuk Motors II
Finished
۱۱:۳۰
Pyeongchang United
۳
۲
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۰
Daejeon Hana Citizen II
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۴
۱
Seoul United FC
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Western Australia U20
Perth U20
۳
۱
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Inglewood United U20
۱
۱
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۴
۱
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۲
۰
Floreat Athena U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۰
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۱
New Town Eagles
Finished
۰۵:۴۵
Tasmania University SC
۰
۴
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
Japan
Regional League
Kariya
۲
۲
Gakunan F Mosperio
Finished
۱۰:۳۰
J-Lease FC
۷
۱
Brew Kashima
Finished
۰۵:۳۰
Vonds Ichihara
۲
۱
Aries Tokyo FC
Finished
۱۲:۳۰
Fuji University
۱
۵
Blancdieu Hirosaki FC
Finished
۰۵:۳۰
Estonia
Esiliiga
Viimsi JK
۴
۴
Harju Jalgpallikool
Finished
۱۳:۰۰
FC Flora Tallinn II
۵
۰
Tabasalu Charma
inprogress
۱۸:۳۰
JK Tallinna Kalev II
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۶:۰۰
Tartu JK Welco
۱
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
FC Tallinn
۳
۰
Paide Linnameeskond II
Finished
۱۶:۳۰
Mexico
U23 League
Monterrey U23
۰
۰
Queretaro U23
inprogress
۱۸:۳۰
Cruz Azul U23
۳
۱
Toluca U23
inprogress
۱۸:۳۰
Chivas Guadalajara U23
۱
۱
Mazatlan FC U23
inprogress
۱۸:۳۰
Juarez FC U23
۰
۰
Club America U23
inprogress
۱۸:۳۰
Sweden
Superettan
Orebro SK
۰
۰
Orgryte IS
inprogress
۱۸:۳۰
Osters IF
۲
۰
GIF Sundsvall
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۲
۲
Trelleborgs FF
Finished
۱۶:۳۰
IK Oddevold
۰
۳
Helsingborgs IF
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Serie C
Londrina EC
-
-
SER Caxias
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sao Bernardo FC
-
-
Ferroviaria SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Gremio RS U20
-
-
SC Internacional RS U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Norway
2. Division Avd. 2
Ullensaker Kisa IL
۴
۳
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Strommen IF
۳
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
Slovenia
Prva liga
NS Mura
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Radomlje
۰
۰
FC Koper
inprogress
۱۹:۰۰
Australia
Victoria Premier League 2
Nunawading City
۲
۳
Doveton
Finished
۰۸:۳۰
Beaumaris
۰
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Box Hill United
۰
۲
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۳:۰۰
Finland
Ykkonen
KPV Kokkola
۰
۲
JJK Jyvaskyla
Finished
۱۶:۳۰
KuPS Akatemia
۱
۲
PK Keski-Uusimaa
Finished
۱۶:۳۰
EPS
۲
۰
Klubi 04
Finished
۱۶:۳۰
VIFK Vaasa
۲
۰
Atlantis FC
Finished
۱۶:۳۰
RoPS Rovaniemen Palloseura
۳
۱
FC Jazz Pori
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Copa Paulista
Comercial SP
-
-
Barretos SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
XV de Jau
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Portuguesa Desportos
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
-
-
CA Taquaritinga SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
EC Sao Bernardo
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Primavera SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
CA el Linqueno
۰
۰
CA Sarmiento de Resistencia
inprogress
۱۹:۴۵
Peru
Reserve League
Sporting Cristal Reserves
۰
۳
Sport Huancayo Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Union Comercio Reserves
۳
۲
Comerciantes Unidos Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Alianza Lima Reserves
۸
۰
Cusco FC Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
Deportivo Garcilaso Reserves
۱
۲
FBC Melgar Reserves
inprogress
۱۹:۳۰
Bulgaria
Vtora Liga
PFC Spartak Pleven
۱
۵
FC Dunav Ruse
inprogress
۱۹:۰۰
FK Fratria
۱
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۱۹:۰۰
PFC Nesebar
۱
۰
FK CSKA 1948 II
inprogress
۱۹:۰۰
Sportist Svoge
۰
۱
Pfc Pirin Blagoevgrad
inprogress
۱۹:۰۰
Uruguay
Segunda B Nacional
CA Bella Vista
۰
۰
Salus
Finished
۱۷:۳۰
Germany
Regionalliga Bayern
FV Illertissen
۵
۰
DJK Vilzing
Finished
۱۵:۳۰
1. FC Eintracht Bamberg
۲
۰
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۵:۳۰
Greuther Furth II
۲
۶
FC Augsburg II
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۲
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Bayreuth
۲
۰
TSV Buchbach
Finished
۱۵:۳۰
Finland
Ykkosliiga
Kotkan Tyovaen Palloilijat
۶
۰
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
PK-35 Helsinki
۰
۱
Jippo Joensuu
inprogress
۱۹:۳۰
FC TPS Turku
۴
۰
Jarvenpaan Palloseura
Finished
۱۶:۳۰
SJK Akatemia
۴
۰
KäPa/PuLe
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kolmonen
Villan Pojat
۲
۲
KePS
Finished
۱۴:۳۰
KaPa Kajaani
۰
۱
OsPa
Finished
۱۶:۳۰
Ylamyllyn Yllatys
۱
۰
Kings SC Kuopio
Finished
۱۵:۳۰
India
Calcutta Premier Division
Prayag United Sports Club
۳
۱
Mohammedan SC
Finished
۱۳:۰۰
Wari AC
۱
۰
Patha Chakra
Finished
۱۳:۰۰
Southern Samity
۳
۴
Kidderpore SC
Finished
۱۳:۰۰
Estonia
Esiliiga B
Nomme Kalju II
۵
۱
Laanemaa JK Haapsalu
Finished
۱۲:۳۰
Tartu JK Tammeka II
۷
۱
Tartu Kalev
Finished
۱۵:۳۰
Pärnu JK
۲
۴
FC Kuressaare II
Finished
۱۳:۰۰
Johvi FC Phoenix
۰
۵
Tallinna JK Legion
Finished
۱۵:۳۰
Australia
NPL ACT
Monaro Panthers FC
۴
۰
Canberra Olympic
Finished
۱۱:۱۵
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
West Torrens Birkalla Reserves (W)
۲
۱
Salisbury Inter Reserves (W)
Finished
۰۸:۱۵
New Zealand
Southern Premier League
Dunedin City Royals
۱
۳
Christchurch United
Finished
۰۴:۰۰
Selwyn United
۰
۸
Cashmere Technical
Finished
۰۶:۳۰
FC Twenty 11
۱
۴
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
Iraq
Division One
Diyala FC
۲
۲
Al Karma
Finished
۱۸:۰۰
Al Ramadi SC
۱
۴
Peshmerga Sulaymaniya SC
Finished
۱۸:۰۰
Ireland
FAI Cup
Cork City FC
۱
۰
Finn Harps FC
inprogress
۱۹:۳۰
Pike Rovers
۳
۱
Midleton FC
Finished
۱۷:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
UWA-Nedlands FC Reserves
۲
۱
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۶
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Sorrento FC Reserves
۰
۱
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۳
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۰
۳
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۰۰
Joondalup United Reserves
۲
۳
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Myanmar
U20 League
Dagon Port FC U20
۱
۰
Myawady FC U20
Finished
۱۲:۳۰
Hantharwady United FC U20
۰
۲
Mahar United U20
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League U23
Logan Lightning U23
۱
۱
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۰۰
Broadbeach United U23
۱
۱
Eastern Suburbs U23
Finished
۱۰:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۰۸:۳۰
Ireland
U20 League
Athlone Town U20
۱
۲
Finn Harps U20
Finished
۱۵:۳۰
Drogheda United U20
۲
۰
Cork City U20
Finished
۱۷:۰۰
Shamrock Rovers U20
۳
۲
Waterford FC U20
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
Jakobstads Bollklubb
۰
۰
JPS
Finished
۱۶:۳۰
Narpes Kraft
۲
۰
OTP
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Carioca U20
Audax Rio RJ U20
۱
۲
Nova Iguacu U20
Finished
۱۶:۳۰
Bangu U20
۰
۰
Fluminense RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Boavista RJ U20
-
-
Madureira RJ U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Zimbabwe
Premier Soccer League
Yadah FC
۲
۰
FC Bikita Minerals
Finished
۱۶:۳۰
Arenel Movers FC
۰
۱
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
Lithuania
A Lyga
FK Transinvest
۲
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۷:۳۰
FK Panevezys
۱
۱
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
Norway
3. Division avd. 5
Kristiansund BK 2
۱
۱
Gjelleraasen
Finished
۱۵:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۱
Hodd IL II
Finished
۱۵:۳۰
Ready
۱
۱
Træff
Finished
۱۵:۳۰
Bjorkelangen
۱
۰
Skjetten
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۱
۰
Funnefoss/Vormsund
inprogress
۱۸:۳۰
Estonia
Meistriliiga Women
Saku Sporting (W)
۷
۲
Viimsi JK (W)
Finished
۱۳:۰۰
Tallinna FC Ararat (W)
۲
۱
JK Tammeka Tartu (W)
Finished
۱۳:۰۰
JK Tallinna Kalev (W)
۳
۰
Polva FC Lootos (W)
Finished
۱۳:۰۰
Flora Tallinn (W)
۴
۰
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۵:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women
West Torrens Birkalla SC (W)
۲
۵
Salisbury Inter (W)
Finished
۱۱:۰۰
Metro United (W)
۳
۱
Adelaide University (W)
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Victoria State League 1
Malvern City
۱
۰
Mornington
Finished
۰۸:۳۰
Old Scotch
۲
۰
Brandon Park
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Eastern Lions U23
۲
۱
North Geelong U23
Finished
۰۵:۳۰
South Africa
Championship Women
JVW FC (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Copper Belts FC (W)
۰
۱
University of Pretoria (W)
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
VJS Vantaa
۰
۱
HJS Akatemia
Finished
۱۷:۳۰
EBK
۱
۲
Pallo-Iirot Rauma
Finished
۱۷:۳۰
FC Honka
۳
۱
SexyPoxyt
Finished
۱۶:۳۰
Bulgaria
Parva liga
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۰
Arda Kardzhali
inprogress
۱۹:۳۰
PFC Lokomotiv Sofia
-
-
PFC Levski Sofia
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Brazil
Catarinense U20
Hercilio Luz U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Barra FC SC U20
-
-
Brusque U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Denmark
1st Division
Esbjerg F.B.
۱
۲
OB Odense
Finished
۱۷:۳۰
Argentina
Primera A Women
Racing Club (W)
۰
۰
River Plate (W)
Finished
۱۷:۳۰
Boca Juniors (W)
۲
۰
CA Independiente (W)
Finished
۱۸:۰۰
Ferro Carril Oeste (W)
۳
۰
Rosario Central (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Banfield (W)
۳
۱
CA Belgrano (W)
Finished
۱۶:۳۰
Germany
Bayernliga South
TSV Landsberg
۰
۱
SV Schalding-Heining
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۰
۱
SV Erlbach
Finished
۱۵:۳۰
TSV Grünwald
۲
۴
TSV 1860 Munchen II
Finished
۱۶:۳۰
SV Kirchanschoring
۱
۲
TSV Kottern
Finished
۱۴:۰۰
FC Pipinsried
۰
۰
FC 1907 Memmingen
inprogress
۱۹:۳۰
Russia
FNL
FC Ural Yekaterinburg
۲
۱
YFK Shinnik Yaroslav
Finished
۱۳:۰۰
Rodina Moscow
-
-
SKA Khabarovsk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Arsenal Tula
۰
۰
Kamaz Nab Chelny
inprogress
۱۹:۳۰
FK Sokol Saratov
۱
۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
inprogress
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۴
۴
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Mosjoen IL
۰
۲
Verdal
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۱
۲
Tiller IL
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
Besta Deild Kvenna Women
Valur Reykjavik (W)
۱
۱
Keflavik (W)
inprogress
۱۹:۴۵
Throttur Reykjavik (W)
۲
۱
FH Hafnarfjodour (W)
Finished
۱۷:۳۰
Stjarnan (W)
۰
۱
Breidablik Kopavogur (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paranaense 2
Parana Clube
-
-
Rio Branco PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Copa Santa Fe
AD Juventud Esperanza
-
-
9 de Julio Rafaela
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Brazil
Copa Espirito Santo
Porto Vitoria
-
-
Vitoria ES
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Capixaba Sport Club ES
-
-
Vilavelhense ES
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
Tasmania Super League Women
Devonport Strikers (W)
۴
۰
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۲
۰
Taroona (W)
Finished
۰۸:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۵
Canberra Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
O'Connor Knights U23
۰
۰
Cooma Tigers U23
Cancelled
۰۵:۴۵
Germany
Oberliga Bayern Nord
Würzburger FV
۱
۱
TSV Kornburg
Finished
۱۶:۳۰
Switzerland
Challenge League
AC Bellinzona
۱
۱
FC Wil 1900
inprogress
۱۹:۳۰
Austria
Amateur Cup
SV Mattersburg
۱
۰
Klingenbach
inprogress
۱۹:۳۰
SV Wernberg
۰
۰
FC Faakersee
inprogress
۱۹:۰۰
ASK Weppersdorf
۰
۱
ASK Horitschon
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko A
JaPS II
۲
۲
NJS
Finished
۱۶:۳۰
FC Futura
۰
۳
PPJ Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
SCR Altach/FFC Vorderland (W)
۲
۰
BSC Young Boys Berna (W)
Finished
۱۵:۳۰
Carl Zeiss Jena (W)
۰
۰
VfL Wolfsburg (W)
inprogress
۱۹:۳۰
FC Bergheim (W)
۲
۱
FC Ingolstadt 04 (W)
Finished
۱۴:۳۰
Skra Czstochowa (W)
۰
۳
AZS UJ Krakow (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
Coimbra EC U20
۳
۰
AC Tres Coracoes U20
Finished
۱۵:۳۰
EC Futgol U20
۰
۱
Athletic Club MG U20
Finished
۱۷:۰۰
Cruzeiro EC U20
۴
۱
XV de Novembro EC MG U20
Finished
۱۶:۰۰
Boston City FC Brasil U20
۰
۰
America MG U20
Finished
۱۶:۳۰
United States
USL League One Cup
Central Valley Fuego
۱
۰
Spokane Velocity FC
Finished
۰۶:۳۰
Vietnam
U21 Championship
Binh Phouc U21
۰
۰
Dong Nai U21
Cancelled
۱۲:۳۰
TP Ho Chi Minh FC U21
۰
۰
Long An U21
Cancelled
۱۳:۳۰
Latvia
Virsliga
BFC Daugava Daugavpils
۰
۰
Rigas Futbola Skola
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Chile
Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۴
۰
Union Espanola (W)
Finished
۱۸:۰۰
Ecuador
Superliga Women
El Nacional Quito (W)
۰
۰
Macara (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Independiente del Valle (W)
۱
۱
CD Espuce (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Berazategui
۱
۰
Sportivo Barracas
inprogress
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca 2
Serrano RJ
-
-
FC Petropolis Goncalense
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Bhutan
Premier League
BFF Academy U19
۰
۰
Phuentsholing Heroes FC
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۰
۰
Azuriz FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Cascavel U20
-
-
Apucarana U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brazil
Cearense C
Crato EC
-
-
Itarema EC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Terra E Mar CE
-
-
Tiangua EC CE
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Kazakhstan
League Cup
Elimai FC
۱
۰
FC Atyrau
inprogress
۱۸:۳۰
FC Turan
۲
۲
Ordabasy Shymkent
inprogress
۱۸:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۱
۱
24 de Septiembre
inprogress
۱۸:۳۰
Iceland
1. Deild Women
IA Akranes (W)
۱
۳
Fjardabyggd/Hottur/Leiknir (W)
Finished
۱۷:۳۰
Colombia
U19 Championship
Independiente Medellin U19
۴
۱
Envigado U19
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Primera Division Reserve
Club Libertad Asuncion Reserves
۵
۲
Sportivo Trinidense Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Georgia
Georgia Cup
Kolhketi Khobi
۱
۲
FC Spaeri
Finished
۱۶:۳۰
FC Sioni Bolnisi
۱
۴
FC Samgurali Tskaltubo
Finished
۱۶:۳۰
Fc Gonio
۲
۳
FC Rustavi
Finished
۱۶:۳۰
FC Borjomi
۰
۶
Lokomotivi Tbilisi II
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Mauaense SP U23
۰
۱
Colorado Caieiras SP U23
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Paulista U20
Uniao Suzano SP U20
۰
۲
Santos AP U20
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Cearense U20
Santa Cruz CE U20
۳
۰
Alvinegro U20
Finished
۱۶:۰۰
Ceara U20
۵
۲
Atletico Cearense U20
Finished
۱۶:۰۰
Sao Gerardo U20
-
-
Atletico Cearense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Belarus
1. Division
FC Belshina Bobruisk
۳
۱
Dinamo Minsk Reserves
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۴
۱
FC Lida
Finished
۱۶:۳۰
Niva Dolbizno
۲
۱
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۷:۳۰
Volna Pinsk
۲
۱
BATE Borisov Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
Australia
NPL New South Wales Women
Northern Tigers (W)
۳
۰
Gladesville Ravens (W)
Finished
۱۲:۰۰
Brazil
Campeonato Pernambucano U20
Retro FC Brasil U20
-
-
Nautico U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰